rdpld

A+ R A-

ЦСКА би Локо Пд 4:1

Понеделник, 07 Август 2017 10:20 | | Печат | Е-мейл | 0 Коментирай

ЦСКА София разгроми Локомотив Пд с 4:1, това е първа загуба за смърфовете за сезона.

Домакините откриха резултата в 13-ата минута следцентриране на Станислав Манолев в пеналта и грешка на вратаря Илко Пиргов, който не пресече топката, тя попадна в Тиаго Родригес, който разпечата вратата на смърфовете с прехвърлящ удар.

15 минути по-късно Меркадо намери Станислав Манолев, който свали топката към Кристиан Малинов и младокът вкара кълбото за втори път във вратата на Пиргов.

Смърфовете опитаха да променят нещата след почивката, но студеният душ ги поля в 61-ата, когато Тиаго намери Каранга, който остана сам срещу Пиргов и го прехвърли технично.

В 74-ата Димо Бакалов вкара почетното попадение за Локо, но четири минути по-късно Станислав Манолев бе изтърван от защитата и закова рзултата 4:1.