Понеделник, 11 Декември 2017

adss

A+ R A-

Локо изпусна ЦСКА на Лаута

Отборите на "Локомотив" (Пловдив) и ЦСКА-София не излъчиха победител на стадиона в "Лаута". В мач от 25-ия кръг на Първа лига двата тима завършиха 1:1. Дани Кики бе точен за домакините в 13-ата минута с плътен удар с левия крак. В 80-ата минута Кирил Десподов изравни.
Първата част бе доста скучна, но през второто полувреме феновете на "Лаута" станаха свидетели на динамичен и интересен футбол.
В 50-ата минута Дино Мартинович изведе отлично Дани Кики на чиста позиция. Халфът пое, но се забави със завършващия удар и топката му бе избита. Ако Кики беше вкарал, мачът щеше да бъде решен.
Гостите се разтичаха след пропуска на Дани Кики и на няколко пъти застрашиха вратата на Локо, но пред гола бяха ялови.
В 80-ата минута Десподов изравни, след груба грешка на Ел Харуби. Вратарят на "смърфовете" тръгна да пресича дълъг пас, но не прецени правилно ситуацията. Нападателят се възползва по най-добрия начин и с едно докосване преодоля стража. Последва най-лесното - Десподов вкара на празна врата.
До края на срещата възпитаниците на Стамен Белчев се опитаха да стигнат до пълен обрат, но усилията им не дадоха желания от тях резултат.
В редиците на Локо се чувстваше отсъствието на голмайстора на тима Мартин Камбуров, който пропусна двубоя заради наказание.