Javascript must be enabled in your browser to use this page.
Please enable Javascript under your Tools menu in your browser.
Once javascript is enabled Click here to go back to Plovdiv-Online - Most popular online internet news
Иван Пейчев: Тази утрин на моркия бряг           неочаквано почна дъжда и вълните със дива тъга           върху белия плаж налетяха. Тази утрин дойде есента.

Plovdiv-Online Видео

Advertisement
Advertisement

РУБРИКИ

Форма за Вход






Забравена парола
Нямате достъп?
Регистрирайте се!!!

Вашият герой

Вашият герой
Advertisement

Анкета

Одобрявате ли идеята на Празника на Съединението Пловдив да бойкотира управляващите?
 
Начало
Нови мотриси Дезиро в Пловдив Печат Е-мейл

БДЖ пускат отсъбота в експлоатация в Пловдив още две нови електрически мотриси Дезиро, съобщи Радио Пловдив. Влаковете са четиривагонни за разлика от пуснатите до момента в движение тривагонни. Всяка от мотрисите разполага с 254 седящи места като има предвидени места за инвалиди. Двете мотриси Дезиро ще обслужват пътнически влакове по направленията от Пловдив към Хисар, Асеновград и Стара Загора.

Коментара (1)add comment

zkz said:

  четиривагонни!расне нащо благосъстояние!!
и радиото го казало.
то за пловдив-новина голяма.
July 19, 2008

Напиши коментар

Copyright 2007. All Rights Reserved.
busy
 
< Предишен   Следващ >
Advertisement
Advertisement


* 15 сек. закъснение

Валутни курсове от ДЕЛТА СТОК


- За нас - Реклама -

Всички текстове и изображения в plovdiv-online.com са собственост на ЦУМ ЕООД – Център за универсални медии и са обект на авторски права. Използването и публикуването на част или цялото съдържание на електронния всекидневник е забранено без изрично писмено разрешение на собственика. Поставянето на link-ове към материали в plovdiv-online.com е свободно.

Advertisement

ЦУМ ЕООД - Център за универсални медии, (c) 2007-2008 plovdiv-online.com. Всички права запазени.